Ünlü isimler çocuklarıyla Powerpuff Girls etkinliğinde buluştu

Sanat ve cemiyet hayatının tanınmış isimleri çocuklarıyla beraber, sevilen çocuk kanalı Cartoon Network’ün Powerpuff Girls etkinliğinde buluştu. Konuklar Kanyon’da yer alan dev platformda, Powerpuff kızları ile tanışma fırsatı buldu. Bilim Atölyesi’nde mini deneyleri uzman eşliğinde gerçekleştirme heyecanını yaşayan çocuklar, Cartoon Network’ün özel olarak geliştirdiği Powerpuff Girls’le kodlama oyununu da deneyimledi. Ünlü anne ve babalar çocuklarıyla birlikte; eğlenceli araba parkuru, resim atölyesi, Mojo Jojo’ya top atma köşesi ve Powerpuff Girls kostüm karakterlerinin keyifli şovlarıyla sınırsız eğlenceyi birlikte yaşadı.

Sedef Avcı, Bade İşçil, Esra Ceyhan, Renan Bilek, Ceren Benderlioğlu, Cansen Kut, Varol Yaşaroğlu Burcu Karabacak, Candan Ramazanoğulları, Aylin Şavkan ve Pelin Kuran’ın da aralarında bulunduğu çok sayıda ünlü ismin katıldığı etkinlikte, aileler çocuklarıyla birlikte keyifli zaman geçirmenin tadını çıkardı.

Kanyon ve Cartoon Network’ün; karne sevinciyle uzun bir tatile giriş yapan çocuklar için hazırladığı renkli mi renkli, bol eğlenceli ve bol aktiviteli dev platforma girenler, bu renkli dünyada sevimli ve yetenekli Powerpuff kızlarıyla tanışma fırsatı buldu.

Etkinlik için özel olarak oluşturulan Bilim Atölyesi’nde, mini deneyler yapmanın heyecanını yaşayan çocuklar, Türkiye’de ilk defa bu etkinlikte yapılan Powerpuff Girls’le Kodlama Oyunu’nda kodlamaya ilk adımlarını atttı. Dünyada giderek daha da önemi artan bir eğitim trendi haline gelen “Kodlama” çocukların neden-sonuç ilişkisini kavrama yeteneğini geliştiriyor.

Tüm bunlara ek olarak, çocukların bir kısmı resim Atölyesi’nde el becerilerini sergilerken bir kısmı da top atma köşesinde efsane kötü karakter Mojo Jojo’yu yenmeye çalıştı. Çocuklar; uzaktan kumandalı araba parkuru, yüz boyama ve keyifli aktivitelerle bu sınırsız eğlenceyi doyasıya yaşadı.

Güzel şehirlerini korumak için kötülere karşı mücadele eden Blossom, Bubbles ve Buttercup’tan oluşan Powerpuff Girls’ün, aksiyon ve eğlence dolu yepyeni maceraları, her Cumartesi ve Pazar saat 10:00’da sadece Cartoon Network ekranlarında.

Cartoon Network Hakkında:

Turner Grubuna ait Cartoon Network, erkek çocuklara odaklı, kız çocuklarını da kapsayan bir kanal olup neşeli, komedi ve maceranın heyecanıyla işleyen bir kanaldır. Program dizilimi mizah, arkadaşlık, hayal etme, aksiyon ve macera temaları üzerinde yoğunlaşır. Cartoon Network; 6-12 yaş arasında erkek ve kız çocuklarını hedef kitlesi olarak alır ve kendi zengin eğlenceli ve küresel olarak başarılı içerik karışımı arasında çocukların kendileri olmalarını savunmayı hedefler. Programlar arasında lider komedi animasyonları Gumball, Adventure Time ve Sürekli Dizi, klasik aksiyon macera alanında Ben 10 ve Powerpuff Girls yer almaktadır.

1993’te bir pan-Avrupa kanalı olarak yayın hayatına başlayan kanal, bugün artık Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da yerel hizmetler sağlamakta olup 70 ülkede, 131 milyonu aşkın hanede, 17 ayrı dilde izlenebilmektedir. Cartoon Network, ödüllü sitesinin yanı sıra, oyunları, talebe bağlı video (VOD), televizyon sistemleri, mobil ve geniş bir yelpazeye yayılmış, lisanslı ve ticari ürünleri ile de deneyimlenebilmektedir. Cartoon Network, Time Warner şirketlerinden Turner Broadcasting Systems Inc’in iştiraki olan Turner Broadcasting System International AŞ’ye ait markalardan biridir.

 

Aktüel İntermedya / YAŞAM

 

You may also like

Popular News