VASSAGO CITY’ S NİŞANTAŞI, “SENDROMSUZ PAZARTESİ” İÇİN SİZLERİ BEKLİYOR!

Misyonu yaşadığımız Dünya’ ya saygı göstermek olan AVEDA’ nın %100 anlaşmalı tek güzellik salonu VASSAGO CITY’ S’ Pazartesi günleri yapacağınız tüm işlemlerde nakite %20, kredi kartına %15 indirim ile sendromsuz bir pazartesi günü geçirmeniz için sizleri bekliyor!

Gülşah-Kerim Şafak çiftinin ortaklığıyla hayata geçirilen, %100 AVEDA anlaşmalı tek kuaför salonu VASSAGO CITY’ S müşteri memnuniyeti ve kaliteyi daima ön planda tutan, genç, dinamik, güler yüzlü ekibi ve kendinizi rahat hissedeceğiniz sıcak atmosferiyle adından söz ettiriyor.

Sadece güzellik dünyasında değil, bütün dünyada çevre liderliğine ve sorumluluğuna örnek oluşturma misyonu ile kurulan, petro kimyasallara karşı bitki ve mineral bazlı alternatifler konusunda öncü teknoloji kullanan ve %95-%100 doğal türevli klinik olarak ispatlanmış performansı ile AVEDA tüm ürün çeşitleri ile yapacağınız tüm işlemlerde Pazartesi günleri nakite %20, kredi kartına %15 indirim ile VASSAGO CITY’ S’ de sizleri bekliyor!

Dünyanın en geniş ürün yelpazesine sahip, yüksek performanslı saç, cilt, vücut ve lifestyle markası AVEDA’ nın daha güvenli ve sağlıklı ürünleriyle VASSAGO CITY’ S’ de siz de kendinizi şımartın!

 

Aktüel İntermedya / MODA

 

About Aktuel İntermedya

Check Also

Toptan bayan iç giyim, İtalyan kesim

İTALYAN KESİM TAM DOLGULU BAYAN İÇ GİYİM TAKIMLAR : Adet fiyatı 28 TL. Ultra Lüks …