Düğün Davet Organizasyon Fotoğrafçısı; Wedding Fashion İzmir 11. Gelinlik , Damatlık ve Abiye Fuarı

XCLSV koleksiyonu gelinlik ve abiye giyim sektörünün en büyük fuarı; If Wedding Fashion İzmir 11. Gelinlik , Damatlık ve Abiye Fuarı’nda!

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından gerçekleştirilecek olan IF Wedding Fashion İzmir – Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı’na geri sayım başladı.

Geçtiğimiz hafta 25 efsane manken ile görücüye çıkan PRIAMOS markasının 50 parçadan oluşan iddalı koleksiyonu, 7-10 Şubat tarihleri arasında İzmir’de kapılarını 11. kez açmaya hazırlanan IF Wedding Fashion İzmir fuarında yer almaya hazırlanıyor.

25 yılı aşkın bir süredir moda dünyasında birbirinden özel koleksiyonlar hazırlayan Murat Cinpir’in hazırladığı koleksiyon, PRIAMOS markasının yürümeden koşmaya başlayan ilk çocuğu olma özelliğini de taşıyor. Koleksiyon geçtiğimiz haftalarda aralarında ALONA, BERİL ÖNDER, BEGÜM ÖZBEK, BİLGE KARA, CANAN MUTLUER, CEYLAN SANER, ÇAĞLA ŞİKEL, DENİZ PULAŞ, EBRU GÜZEL, EBRU ÜRÜN, FATMA YAMAN, GÜLAY KURİŞ, GÜNER ÖZKUL, HÜLYA YİĞİTALP, İPEK GÜMÜŞOĞLU, İPEK TENOLCAY, JANSET, MELİNDA, MÜGE CİNMAN, SELDA AKSOY, SEMA ŞİMŞEK, SİBEL TAN, TUBA KARACA ve ZELİHA ÇAL gibi birbirinden efsane manken ile görücüye çıkmıştı.

PRIAMOS markasının XCLSV koleksiyonu fuar boyunca ILARE standında yer alacak.

Düğün Gününün en önemli organizasyonlarından biri de Kaliteli Fotoğrafçıdır : 

Gelin-Damat çiftlerini Stüdyo ortamı ile birlikte doğal ortam içersinde; Bu ortam evinizde, bir bahçe içinde, bir sarayda, deniz kenarında, denizin ortasında ve aklınıza gelebilecek her yerde. Gülerken, konuşurken, hazırlık yaparken, saçınız yapılırken, damat lığınız ütülenirken, Siyah-beyaz ve renkli profesyonel çekimlerle her anınızı ömür boyu kalıcı anılara dönüştürüyoruz.

Tavsiye Ettiğimiz Davet Organizasyon Fotoğrafçısı 

Aktüel Fotoğrafçılık İstanbul, Aktüel, Fotoğrafçı, Dış Mekan Fotoğraf çekimleri, Gelin Damat Fotoğrafçısı, Davet, Organizasyon, Fotoğrafçı, Gelin Damat, Davet Organizasyon Fotoğrafçısı, İstanbul, Foto Aktüel, Düğün, Nişan, Davet, Organizasyon, Doğum Fotoğrafçısı, Bayan Fotoğrafçı, Dış Mekan Fotoğrafçısı, Gece Fotoğrafçısı, Gelin Damat Takip Fotoğrafçısı, Şirket Tanıtım Fotoğrafçısı, Profesyonel Fotoğrafçı,

Aktüel Fotoğrafçılık İçin Tıklayınız 

www.aktuelfotografcilik.com.tr

 

  

  

 

 

 

Aktüel İntermedya / MODA

You may also like

Popular News