İpekyolu Rallisi´ni Küçüksarı Kazandı

14.İpekyolu Rallisi, 10-11 Aralık tarihlerinde Bursa Otomobil Sporları Kulübü (BOSSEK) tarafından İMC Elektrik Enerjisi ve Start Cafe katkılarıyla organize edildi. 23 ekibin katılımı ile gerçekleştirilen ralli, Dağakça (9,50 km.) ve Nalınlar (5,00 km.) etaplarının üçer kez geçilmesinden oluştu.

4 ekibin çeşitli sorunlarla tamamlayamadığı rallinin genel klasman birincisi, Mitsubishi Lancer EVO IX ile 6 özel etabında tamamında en iyi zamanları kaydeden Neo Motorspor ekibi Adil Küçüksarı-Kutay Ertuğrul oldu. Benzer bir otomobille yine Neo Motorspor adına Sınıf 4’te mücadele eden Erkan Güral-Burak Koçoğlu ikinciliği kazanırken, GP Garage My Team adına Citroen C2 ile Kenan Kar-Soner Tamer genel klasman üçüncülüğü ve sınıf 3 birinciliğine uzanan ekip oldu. Sınıf 2’de Opel Kadett D ile Yılmaz Köprücü-Özcan Opçin birinciliği elde ederken, Sınıf 1’de 6 yıl aradan sonra direksiyona geçen Serhat Öztemir-Billur Hasbay Fiat Palio ile podyumun en üst basamağına çıkmayı başaran ekip oldu.

Yarışta kategorilerinde ilk 3 dereceyi paylaşan ekipler, PodyumPark’ta yer alan Start Cafe‘de düzenlenen törende ödüllerini aldılar.

Aktüel İntermedya / AUTO AKTÜEL

 

About Aktuel İntermedya

Check Also

TOYOTA OTOMOTİV SANAYİ TÜRKİYE’YE ÇEVRE ÖDÜLÜ

Çevreye duyarlı yöntem ve teknolojilerle üretim faaliyetlerini sürdüren Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, başarılarına bir yenisini …

Bir cevap yazın