Abdullah Kiğılı Exclusive Cut şıklığı

Abdullah Kiğılı Exclusive Cut stil sahibi erkeklere, seçkin yılbaşı davetlerinde smokinle, spor ve rahat bir tarz isteyenler için kaşmir ceketlerle özenle hazırlanmış birbirinden özel seçenekler sunuyor. Kombinler Italian Gold Line gömlekler ile tamamlanıyor.

Abdullah Kiğılı Exclusive Cut, kaliteyi ve kusursuz işçiliği bir araya getirdiği koleksiyonuyla, özel yeni yıl davetlerinde asil, centilmen, klas duruşu tercih edenlere smokinle, spor şık görünmeyi tercih edenlere ise Abdullah Kiğılı Exclusive Cut klasiği olan Colombo kaşmir ceketleri sunuyor. Kiğılı imzasıyla tasarlanan smokinler, erkeklerin bulunduğu ortamda dikkatleri çekmesini sağlıyor. Kiğılı; smokin ceket, pantolon, papyon, yelek ve gömlek kombinleri ile yeni yıl kutlamalarına eşlik ediyor.

Spor ve rahat giyim kadar klasik giyimde de bir Abdullah Kiğılı Exclusive Cut klasiği olan Colombo kaşmir ceketler bu kış da koleksiyona damgasını vuruyor. Klasik düz grubun yanında desenli kumaşlardan da renkli ve dikkat çeken kaşmir ceketler, ipeksi dokusu ve dayanıklılığı ile koleksiyonun en önemli parçalarından.

Italian Gold gömleklerle, stil sahibi erkeklere tenin rahat nefes almasını sağlayan, hafif, ipeksi dokusuyla hem smokinler hem de kaşmir ceketlerle kombinleyebilecekleri seçenekler sunuluyor. İtalyan kumaşlardan üretilen Atayaka ve katlı manşet gömlekler de seramoni grubu için, klasik armürlü modeller ve slimfit kalıplar ise kaşmir ceketlerin vazgeçilmezi oluyor.

Kiğılı’nın 75 yılı aşkın deneyimini terzi dikim hassasiyetiyle buluşturduğu tasarım markası Abdullah Kiğılı Exclusive Cut, 2006 yılında Türk tekstil sektörünün yapı taşlarından birini oluşturdu. Erkek modasının duayenlerinden Abdullah Kiğılı’nın adını taşıyan marka, organik liflerden sınırlı sayıda üretilen İtalyan kumaşları iddialı tasarımlarla şekillendirdi.

Kalite ve kusursuz işçiliği bir araya getirerek seçkin çizgisiyle fark yaratmak isteyen erkeklerin tercihi olurken, zengin koleksiyonu ve kişiye özel ölçü seçenekleri ile ulaşılabilir lüks avantajını müşterilerine sunmaya devam ediyor.

 

Aktüel İntermedya / MODA

 

About Aktuel İntermedya

Check Also

Toptan bayan iç giyim, İtalyan kesim

İTALYAN KESİM TAM DOLGULU BAYAN İÇ GİYİM TAKIMLAR : Adet fiyatı 28 TL. Ultra Lüks …

Bir cevap yazın