Sinemia Gizli Güzellik’in ön gösterimini gerçekleştirdi

Özel sinema kulübü Sinemia, adeta bir yıldızlar geçidi olan Gizli Güzellik’in ön gösterimini gerçekleştirdi. Etkinlik, Sinemia’nın Premium üyeleri ve sosyal medya takipçileri ile Sinemia app kullanıcısı şanslı sinemaseverleri buluşturdu. Will Smith, Kate Winslet, Keira Knightley, Edward Norton ve Helen Mirren’ın rol aldığı film yalnızca oyuncularıyla değil, güçlü hikayesiyle de Sinemia davetlilerini büyüledi.

Sinemia Özel Sinema Kulübü, güçlü oyuncu kadrosuyla merak uyandıran Gizli Güzellik filminin ön gösterimini, 20 Aralık akşamı gerçekleştirdi. Will Smith, Kate Winslet, Keira Knightley, Edward Norton ve Helen Mirren’ın rol aldığı film izleyicilerden tam not aldı. Özel ön gösterime katılanlar arasında Sinemia’nın Premium üyeleri, sosyal medya takipçileri ve Sinemia app’in şanslı kullanıcıları yer alıyordu.

İzleyicileri aşk, zaman ve ölüm üzerine düşündüren Gizli Güzellik (Collateral Beauty) New Yorklu bir reklam yöneticisinin trajik deneyimlerini ve iş arkadaşlarının onu yaşadıklarıyla yüzleştirmek için yaptığı şaşırtıcı planı seyirciyle paylaşıyor. Filmle ilgili tüm detayların yer aldığı www.sinemia.com ‘un yorumuna göre Gizli Güzellik, Frank Capra’nın It’s Wonderful Life filminin modern versiyonu olarak dikkat çekiyor. Çekimleri New York’un merkezinde, Manhattan’da ve Queens’te gerçekleştirilen filmin başrolü için Will Smith’ten önce Hugh Jackman düşünülmüş, ancak takvimi uygun olmadığı için rol Smith’e gitmiş. Sinemia, Smith’in “Eğer sonsuza kadar her filmde aynı oyuncularla oynamam gerekse, bu filmdeki isimlerle olmasını tercih ederdim” dediği bilgisini de okuyucularla paylaşıyor.

Sinemia; sinemaseverlerin sinema aşkını sınırsız ve özgürce yaşayabilmeleri için kurulmuş sosyal bir sinema platformudur. Sinemia Premium üyeleri, üyeliklerinin sürdüğü ay boyunca Türkiye’nin her yerindeki tüm sinema salonlarında sınırsız film izleyebilirler. Ayrıca düzenlenen ön gösterim, sanatçı sohbetleri ve özel organizasyonlar ile üyelere sunulan özel, prestijli bir sosyal yaşam biçiminin parçası olurlar. Sinemia banka kartı altyapısıyla lokasyon bazlı teknolojiyi bir araya getiren Türkiye’nin ilk teknoloji girişimidir.

Bugün Türkiye ve İngiltere’de faaliyet göstermekte olan Sinemia ilk yatırımını 2015 Aralık ayında pek çok başarılı girişimin yatırımcısı Aslanoba Capital’den almıştır. 2016 yılı Temmuz ayında Aslanoba Capital ve İstanbul Startup Angels üyelerinden Ali Çebi ve Burak Örücü Sinemia’nın ikinci yatırımını gerçekleştirmiştir. Üçüncü yatırım için ise aynı yıl içerisinde Silikon Vadisi merkezli venture capital firması 500 Startups ile el sıkışmıştır.

Sinemia, kullanıcılarına özel film önerileri, listeler ve sinema dünyasından güncel haberler sağlayan, ayrıca beğeni ve paylaşım yapmalarına olanak vererek sosyal bir mecra sunan uygulamasını, 2016 yılı sonuna dek 20 ülkeye taşımak için çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Aktüel İntermedya / YAŞAM

 

About Aktuel İntermedya

Check Also

Tuzla Belediyesi, koca yürekli Diyarbakırlı çocuklara ilklerle dolu keyifli bir gün yaşattı

Bir sosyal sosyal deney sonucu gündem olan Diyarbakır’ın koca yürekli çocukları, Tuzla Belediye Başkanı Dr. …

Bir cevap yazın