Breaking News

Cenevre Otomobil Fuarı’na Türk Tasarımcı İmzası!

Okçu, Cenevre Fuarı’na Katılan İlk Türk Tasarım Firması Olacak!

Başta otomotiv sektöründe olmak üzere, tekne ve uçak içi lüks tasarımında da dünyanın sayılı markalarından olan Okçu, ​87. Uluslararası Cenevre Otomobil Fuarına katılan ilk Türk iç tasarım firması unvanıyla Cenevre’de boy göstermeye hazırlanıyor. Mercedes-Benz’in lüks tasarım alanında, küresel anlamda resmi iş ortağı olarak 40’a yakın ülkeye ihracat yapan Okçu, fuarda yeni Mercedes V Serisi üzerinde ​tamamen el işçiliği ile hayata geçirdiği lüks araç içi tasarımını ziyaretçilerin beğenisine ​ilk kez ​​sunacak. Monako ve Dubai fuarlarına ​ her sene katılan ve uluslararası arenada katılımcıların yoğun ilgisiyle karşılaşan Okçu, ​ ​7-19 Mart 2017 tarihlerinde İsviçre’nin Cenevre şehrinde yapılacak olan dünyanın en prestijli otomobil fuarlarından Cenevre Otomobil Fuarı’nda Mercedes V Serisi özel iç tasarımının ilk tanıtımını yapacak.

Lüks ve Konforun Araçlarda Hayat Bulduğu Adres

1951 yılından bugüne araç içi lüks tasarımlara imza atan, Türkiye’nin alanında lider markası Okçu, günümüzde dünyanın sayılı firmaları arasında yer almanın haklı gururunu yaşıyor. Okçu, kişiye özel olarak tasarladığı araçlarında kaliteyi ve teknolojiyi, ​3550 saat süren kusursuz el işçiliğiyle birleştirip kullanıcılarına evindeymiş hissi yaşatacak ​ mükemmel konforu sunuyor. Yalnızca otomotiv sektörü için değil uçak ve tekneler için de lüks iç tasarımlar yapan Okçu, aynı zamanda Mercedes-Benz’in lüks tasarımdaki ​ global resmi iş ortağı olarak 40’a yakın ülkeye seri üretim ihracatı da gerçekleştiriyor. Okçu’nun ​ ArGe departmanı tarafından özel olarak yazılmış aplikasyonlar sayesinde ​ akıllı telefon ve ​ tabletler üzerinden araç içindeki  tüm özellikler tek bir dokunuşla ​ devreye sokulabiliyor. ​ Böylece size özel yazılmış aplikasyonun yüklendiği tablet üzerinden, sürücü kabiniyle bulunduğunuz kabini dev bir ekranla ayırıp, sevdiğiniz bir filmi izleyebiliyor, bir yorgunluk kahvesi yapıp, ayaklarınızı uzattığınız koltuğunuzda günün stresini atmanıza yardımcı olacak nefis bir masaja kendinizi bırakmanın keyfini yaşayabiliyorsunuz.

 

Aktüel İntermedya / AUTO AKTÜEL

 

About Aktüel İntermedya

Check Also

TOYOTA OTOMOTİV SANAYİ TÜRKİYE’YE ÇEVRE ÖDÜLÜ

Çevreye duyarlı yöntem ve teknolojilerle üretim faaliyetlerini sürdüren Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, başarılarına bir yenisini …