d.ream Akademi’de Fenix’in Mucit şefi Mert Şeran’la yılbaşı sofralarının sırlarını keşfedin!

d.ream Akademi; Bosch’un katkıları ile düzenlediği, her ay farklı mutfaklara yer verdiği atölyelerine Aralık ayında yılbaşı konsepti ile devam ediyor.

Yılbaşı sofralarında fark yaratmak isteyenler için gerçekleşecek eğitimlerden ilki 7 Aralık Çarşamba günü Fenix’in Executive şefi ile Mert Şeran ile düzenlenecek.

d.ream Akademi, Bosch’un katkıları ile düzenlediği farklı içeriklere sahip eğitimlerle katılımcılara kendi mutfaklarında harikalar yaratma fırsatı sunmaya devam ediyor. Aralık ayı boyunca yılbaşında sevdiklerine özel lezzetler pişirmek isteyenleri ağırlayacak olan d.ream Akademi, Fenix’in executive şefi Mert Şeran’ı 7 Aralık’ta mutfak meraklıları ile buluşturacak.

Michelin Green Guide / İstanbul hafta sonu rehberi tarafından en iyi Türk şeflerinden biri seçilen Mert Şeran’ın mutfak sırlarının paylaşılacağı atölye çalışması, sevdiklerinize hazırlayacağınız yılbaşı sofralarına ilham kaynağı oluyor. Mert Şeran’ın atölye çalışmasına özel hazırladığı zengin menüde; Bebek Enginar & Stracciatella, Maple & Dijon Hardallı Bebek Havuç, Kağıtta Kuşkonmaz ve Taze Baharatlarla Fırınlanmış Taze Patates ile sunulan Tuzda Biberiyeli Kuzu But yer alıyor. Menüyü mutlu sonla tamamlayan ve orman meyveleri ile hazırlanan Bitter Çikolatalı Mus, d.ream Akademi misafirlerine ikram olarak sunuluyor.

Yılbaşı için özel olarak hazırlanan d.ream Akademi’nin Aralık ayı etkinlikleri; ünlü şeflerinin ev sahipliğinde devam edecek. “Mezzaluna Executive Şefi Fabio Brambilla ile Sicilya’da bir Yılbaşı”, “d.ream Pastry Chef Robert Garlick ile Tatlı Yılbaşı” ve “Lacivert Restaurant Executive Şefi Hüseyin Ceylan ile Yılbaşı Yemeği” isimli atölye çalışmaları yılbaşı sofralarına farklılık katmak isteyenler için Biletix’ten satışa sunuluyor.

“Fenix Executive Şefi Mert Şeran ile Yılbaşı Lezzetleri” Atölye Çalışması

Menü: Bebek Enginar & Stracciatella, Tuzda Biberiyeli Kuzu But, Maple & Dijon Hardallı Bebek Havuç, Kağıtta Kuşkonmaz ve Taze Baharatlarla Fırınlanmış Taze Patates ile Bitter Çikolatalı Mus, Orman Meyveleri ile (tatlı ikramdır)

Aktüel İntermedya / GEZİ

About Aktuel İntermedya

Check Also

İsfanbul Tema Park Dünya Roller Coaster Günü’nü dünya devleriyle birlikte kutlayacak!

Türkiye’nin dünya standartlarındaki ilk tema parkı İsfanbul, Dünya Roller Coaster Günü’nü kutlamaya hazırlanıyor. İsfanbul Tema …

Bir cevap yazın