Breaking News

Düzce Pimapen Mizan Yapı, Alüminyum Giyotin Pencere Sistemlerinde Winlux’u Tavsiye Etti.  

Özel olarak tasarlanan, ısı bariyerli alüminyum profilleri ve üzerinde kullanılan taşıyıcı mekanizmaları sayesinde kanatları bırakıldığında düşmeden durabilen düşey sürme pencere sistemi. Diğer adıyla giyotin pencereler.

Düzce Pimapen Mizan Yapı, tecrübesiyle montajı ve günümüzün modern teknolojileriyle geliştirilen Alüminyum Giyotin Pencere Sistemleri Düzce’de eviniz, işyeriniz, Kafe, Restaurant gibi uygun gördüğünüz yerinize itina ile son teknoloji Düzce Pimapen farkı ile montajı yapılacağının müjdesini Yakup Yılmaz’dan aldık.

Alüminyum Giyotin Pencere Sistemleri için, Düzce Pimapen, Mizan Yapı Genel Müdürü Yakup Yılmaz’ı son teknolojileri yerinde görmek ve incelemek için geldiği İstanbul’da yakaladık ve kendisine sorduk…

Tavsiye ettiğiniz bir marka var mı ?

Winlux markasını tavsiye edebileceğini belirten Düzce Pimapen Mizan Yapı Genel Müdürü Yakup Yılmaz’dan aldığımız tüyo ile sizler için Winlux’un modelleri araştırdık…

DÜZCE PİMAPEN GENEL MÜDÜRÜ YAKUP YILMAZ : gsm : 0541 215 8161  http://www.duzcepimapen.com/

Winlux Exclusive

Exclusive giyotin cam sistemi diğer modellerimizde kullandığımız tüm cam kombinasyonları ile üretilebilen uzaktan kumanda ile hareket eden bir otomatik giyotin cam sistemidir.

Exclusive giyotin cam sistemini diğer modellerimizden ayıran özellikleri daha yüksek alanlarda üst pozisyonda bir sabit cam panel, alt pozisyonda bir sabit cam, orta pozisyonda iki hareketli cam panelden oluşmasının yanında prensip olarak istendiğinde yukarıdada toplanabilmesidir.
Bu sayede geçiş alanlarını kısıtlamayarak mekanları daha ferah ve özgür kılar.

Winlux Elegance

Elegance otomatik giyotin cam sistemi 6mm, 8mm, 10mm temper veya lamine cam kombinasyonları ile üretilebilen yüksekliği 2500mm’yi geçmeyen alanlar için ideal bir üründür. Bir sabit bir hareketli cam panelden oluşmaktadır.

Elektrikli motor kuvveti ile prensip olarak yukarı aşağıya çalışır ve istenildiği pozisyonda durdurulabilir. Açık pozisyonda ise bir cam korkuluk (cam küpeşte) vazifesi görür.
Elegance giyotin cam sisteminin muadillerine göre birçok farkının yanı sıra opsiyonel olarak alt sabit cam paneli tilt modunda içeri yarım pozisyonda açılabilir. Bu opsiyon kullanıldığında elegance plus olarak adlandırdığımız bu ürün tilt özelliği sayesinde yüksek katlardada uygulanabilir ve temizlik kolaylığı sağlar ayrıca daha güvenli havalandırma imkanı sunar.

Üretim standartı maksimum : 5000mmx2500mm

Winlux Bioclimatic

Bioclimatic cam sistemi şirket politikamızın yenilikçi anlayışının etkisiyle ortaya çıkan heyecan verici bir üründür. Dünyamızın doğal enerjilere ihtiyacı olduğu gibi bu enerjilerin tasarrufunada ihtiyacı vardır anlayışı ile tasarladığımız bu ürün prensip olarak uzaktan kumanda yardımı ile yukarı aşağı ve içeri dışarı üç hareketli panelden oluşan bir otomatik cam cephe sistemidir.

İçeri tilt modunda, ister tek tek, ister tüm panelleri aynı anda açılır ve istenilen pozisyonda durdurulabilir.Bu sayede iç mekanda hava sirkülasyonu elde edilerek serinleme ve havalandırma sağlanır.Bioclimatic cam cephe sisteminin uygulanabilir tüm alanlar için alternatiflerine göre içinde barındırdığı birçok ilk vardır.. Bioclimatic cam cephe sistemi geleceği bu günden isteyenlerin ilk tercihi olma konusunda iddialıdır.

Winlux Diamond

Diamond giyotin cam sistemi elagance modelimiz gibi 6mm 8mm 10mm temper veya lamine cam kombinasyonları ile üretilebilen yüksekliği 3500mm’ye kadar olan ölçülere cevap verebilen bir sabit iki hareketli cam panelden oluşan uzaktan kumanda komutu ile hareket eden fonksiyonel bir otomatik giyotin cam sistemidir.

Diamond otomatik giyotin cam modelimizin opsiyonel olarak 5mm+9mmhb+5mm temper ısı cam kombinasyonu ile uygulanabilmesi ise ısı izalasyon problemini tamamen ortadan kaldırır ve bu sayede daha az enerji tüketerek mekanlarda ekstra konfor sunar.
Üretim standartı maksimum : 4500mm x 3500mm

Winlux Concept

Winlux consept olarak sunduğumuz bu seçenek kendi içinde;

elagance,
elagance plus,
diamond,
exclusive
bioclimatic

modellerimizin profesyonel çözümlere açık ürünler olduğunu ve mimari dokunuşlara imkan tanıyarak standartlara bağlı kalmadan hayalinizdeki ortamları gerçekleştirebileceğinizi sizlere göstermektedir…

Düzce Pimapen Mizan Yapı Genel Müdürü Yakup Yılmaz

DÜZCE PİMAPEN GENEL MÜDÜRÜ YAKUP YILMAZ : gsm : 0541 215 8161  http://www.duzcepimapen.com/

 

Aktüel İntermedya / YAŞAM

 

About Aktüel İntermedya

Check Also

SOSYAL DESTEK İSTANBULKART’IN KULLANIM ALANI EŞYA YARDIMI İLE GENİŞLİYOR

İBB’nin ihtiyaç sahibi vatandaşların yaşam standartlarını artırmak amacıyla hayata geçirdiği, “Sosyal Destek İstanbulkart”ın kullanım alanı …