Fren’in Ustaları Ege Fren standında

Automechanika Fuarı süresince standında yurtiçi ve yurtdışı bayilerini ağırlayan Ege Fren, 8 Nisan Cumartesi günü düzenlediği kokteyl davetinde “Fren’in Ustaları” ile Lumag firması yönetimini buluşturdu. 

Bayraktar Grubu ve Meritor ortaklığı ile üretim faaliyetlerini 1987 yılından bugüne İzmir’deki fabrikalarında gerçekleştiren ve beş kıtaya uzanan geniş bir bölgede OEM tedariği ve değişim parçası dağıtımı yapan Ege Fren, son Automechanika İstanbul Fuarı’nda gerçekleştirdiği davette 2016 yılı başında işbirliğine başladığı fren balatası üreticisi Lumag firması yetkilileri ile yurtiçi bayilerini ve fren servislerini buluşturdu.

Ürün ve hizmetler hakkında çok pozitif geri dönüşlerin alındığı birebir görüşmelerde, işbirliğinin kuvvetlenerek devam ettiği vurgulandı ve 2017 yılı için beklentiler paylaşıldı.

1988 yılında Polonya’nın Budzyn şehrinde kurulan Lumag şirketi, özellikle 2013 yılında yaptığı yeni yatırımlarla Avrupa’nın önde gelen üretim tesislerinden birisine sahip hale geldi. Firma tam otomasyonlu ve çevreye duyarlı üretim tesislerinin yanı sıra test ekipmanları ve kalite sistem sertifikaları ile satışının %90’lık bölümünü Avrupa OEM ve yenileme pazarlarına gerçekleştiren önemli bir Avrupalı şirket.

 

Aktüel İntermedya / İŞ DÜNYASI

 

You may also like

Popular News