Girişimcilik ekosistemi Related Digital Sponsorluğu ile GEC18IST’te buluştu

Kurumsal yolculuğuna bir startup olarak başladıktan sonra, büyüme sürecinde de Türkiye ve dünyada girişimcilik ekosistemini destekleyen Related Digital, dünyanın dört bir yanından girişimcileri ve sektör uzmanlarını İstanbul’da bir araya getiren Global Girişimcilik Kongresi’ne Destek Sponsoru olarak katıldı.

Hızla büyüyen girişimcilik ekosistemi için global ölçekte gündemi belirleyen organizasyonlardan Global Girişimcilik Kongresi (GEC18IST) 16-19 Nisan tarihleri arasında İstanbul’da düzenlendi. Türkiye’de ve dünyada girişimcilik ekosisteminin ana destekçilerinden biri olarak GEC18IST Destek Sponsoru olarak kongrede yer alan Related Digital, yarının dünyasını şekillendirecek inovasyonu ve yıkıcı dönüşümleri üreten girişimleri destekliyor.

Omnichannel müşteri deneyimine yeni bir yaklaşım getiren Visilabs ve Semanticum gibi girişimleri kendi bünyesine dahil ederek büyüyen ve ekosistemdeki güçlü girişimleri desteklemeye devam eden Related Digital, yıkıcı inovasyona imza atan girişimlerle de Global Girişimcilik Kongresi temaslarda bulundu.

Her yıl farklı bir ülkede gerçekleşen GEC’nin onuncu yılında Türkiye’nin ev sahipliğinde düzenlenmesinnin, yerel ekosistemin uluslararası pazara açılması için büyük önem taşıdığını ifade eden Related Digital CEO’su Sedat Kılıç, Türkiye’den çıkan girişim kökenli bir şirket olarak girişimcilik ekosistemin kurucu oyuncuları arasında yer aldıklarını ifade etti ve ekledi: “Related Digital olarak bizim de bir startup geçmişimiz bulunuyor. Buradaki havayı, parlak fikirleri işe dönüştürme noktasında girişimcilerin yaşadığı heyecanı ve beklentilerini çok iyi anlıyoruz. Bu nedenle gerek Türkiye’de gerekse dünyada girişimciliği destekliyoruz. Global Girişimcilik Kongresi bu ekosistem için büyük önem taşıyor. Omnichannel pazarlamanın öncüsü olarak, uluslararası kapsama sahip bir etkinlikte Destek Sponsoru olmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Related Digital Hakkında

1999 yılında kurulan Related Digital , dünyanın ilk dijital pazarlama teknoloji ve servis sağlayıcılarından biridir. Grup, İstanbul, Hamburg, Dubai ve Londra’daki ofislerindeki 150’yi aşkın uzmanıyla yurtiçi ve yurtdışında 1.000’in üzerinde kuruma entegre çözümler sunmaktadır.

Bir Doğuş Grubu şirketi olan ve omnichannel pazarlama platformu olan Related Digital, veriye dayalı dijital pazarlama otomasyonu plaformu Related Marketing Cloud ve sosyal medya yönetim platformu Semanticum ile sektöre öncülük ederken, teknoloji odaklı web ajansı Madebycat ile sosyal medya yönetiminden, kreatif servislere kadar tüm pazarlama disiplinlerinde müşterilerinetek çatı alında tüm dijital ihtiyaçlarını karşılatacak şekilde hizmet vermektedir.

Related Marketing Cloud grubun öncü markası euromessage’ın gelişmiş kanal yönetimi, ve otomasyon teknolojileri ile daha sonradan bünyeye kaıtlan visilabs’in analitik, davranışsal hedefleme ve kişiselleştirme yeteneklerini tek bir platform üzerinde birleştirilmesi ile oluşturulmuş olup, omnichannel müşteri deneyimi yönetimi için gereken tüm araçları kullanımı kolay, erişilebilir ve esnek bir çözüm altında sunmaktadır.

Related Digital, dünya çapında bir SaaS teknoloji şirketi olarak şirket satın alma ve yatırım stratejisiyle istikrarlı büyümesini sürdürmektedir.

 

Aktüel İntermedya / İŞ DÜNYASI – BUSİNESS WORLD

 

You may also like

Popular News