Hotel Show Etiyopya Fuarı’nda İnoksan’a Yoğun İlgi!

Endüstriyel mutfak sektöründe yeniliklerin öncüsü İnoksan, Etiyopya’nın Addis Ababa kentinde gerçekleştirilen Hotel Show Etiyopya Fuarı’nda sergilediği yenilikleri ile katılımcılardan tam not aldı. 8-11 Haziran tarihlerinde gerçekleşen organizasyona katılan İnoksan, endüstriyel mutfak ihtiyaçlarını A’dan Z’ye eksiksiz karşılayan ürünleriyle büyük beğeni topladı…

Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen otellerinin mutfak ekipmalarındaki tercihi İnoksan, 8-11 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilen Hotel Show Etiyopya Fuarı’nda sergilediği ürünler ile dikkat çekti.

İnoksan sektörün önemli etkinliklerinden biri olan Hotel Show Etiyopya Fuarı’ndaendüstriyel mutfak alanında çıtayı yükselten yaratıcı teknolojisini ve fark yarattığı üretim üstünlüğünü gözler önüne serdi. İnoksan, Etiyopya’nın Addis Ababa kentinde gerçekleştirilen Hotel Show Etiyopya Fuarı’nda ki standında yenilikçi ürünlerini etkinliğin ziyaretçileri ile buluşturdu.

Fuar kapsamında görüşlerini açıklayan İnoksan Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık; “İnoksan olarak kendimizi sürekli yenileyerek dünya liginde ülkemizi temsil ediyor ve yaptığımız işler ile de sıkça adımızdan söz ettiriyoruz. Profesyonel mutfak projelerimiz ve fark yaratan ürünlerimizle hem Türkiye’de hem de global arenada büyük beğeni toplamak bizim için büyük bir gurur kaynağı. Fark yaratan teknolojimiz ve yenilikçi ürünlerimiz sayesinde Hotel Show Etiyopya Fuarı’nda da en fazla ilgi çeken şirket ve stantlardan biri olmayı başardık.” dedi.

Sektörüne ilkleri yaşatan ve yenilikçi vizyonu ile Ar-Ge çalışmalarına devam eden İnoksan, bugün 20.000 metrekare kapalı alana sahip son teknolojiyle donatılmış bir fabrikada faaliyet gösteriyor. 5 kıtada 80’den fazla ülkeye ürünlerini ihraç etme başarısı gösteren marka, dünya arenasında yenilikçi ürünleriyle de fark yapıyor.

 

Aktüel İntermedya / İŞ DÜNYASI – BUSİNESS WORLD

 

You may also like

Popular News