İnci Deri’den İddialı Yeni Deri Ceket Koleksiyonu

2017’de 100. yılını kutlayacak İnci Deri’nin Gamze Saraçoğlu kreatif direktörlüğünde, ilk defa hazırlanan 2016 – 2017 Sonbahar – Kış Deri Ceket Koleksiyonu Kasım ayından itibaren satışa sunuluyor. Sınırlı sayıda üretilen koleksiyon deri tutkunlarının her anına eşlik edecek parçalardan oluşuyor.

Gamze Saraçoğlu Kreatif Direktörlüğü’nde hazırlanan üçüncü koleksiyon olan ‘İnciDeri 2016-2017 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’, sokak modasının ‘cool’ parçası olan deri ceketlerle, stil ikonu olmanın kurallarını yeniden yazıyor.

Gamze Saraçoğlu tarafından İnci Deri’ye özel olarak tasarlanan “zamansız ve ikonik” deri ceket koleksiyonu, kusursuz kesimi ile kadınlarda feminen, erkeklerde ise asi duruşu ile akılları çeliyor. Büyük beden ve dar kesim modeller “tek parça” ile stil ikonu olmayı vaat ediyor. Cool tanımının gayri resmi üniforması “kült parça” deri ceketler bu sezon herkesin gardırobunda olması gereken yegane parçalar arasında yerini alıyor.

İnci Deri’nin, zamansız ve ikonik parçalardan oluşan yeni sezonu; 100 yıllık deneyim ve uzmanlığın özgün dokunuşlarını bir araya getiriyor. 2016-2017 Sonbahar Kış’ın moda esintisini tasarımlarına taşıyan İnci Deri, kendine özgü bir tarzı olanları yeni koleksiyonunda buluşturuyor.

“İnci Deri 2016 – 2017 Sonbahar – Kış Deri Ceket Koleksiyonu” Kasım ayından itibaren mağazalarda yerini alıyor.

Gamze Saraçoğlu ‘Kreatif Direktörlüğü’nde’ hazırlanan özel deri ceket koleksiyonu, Sonbahar – Kış modasının trendlerine öncülük ediyor. Beş kadın ve beş erkek modelden oluşan koleksiyon; şehirli, modern ve çağdaş dokunuşları bir araya getiriyor. Klasik parçaların Gamze Saraçoğlu tarafından yeniden yorumlanmasıyla hazırlanan koleksiyon, günün her saati kullanılmak için tasarlanmış çok özel parçalardan oluşuyor.

Moda algısı yüksek, iddialı kadın ve erkekler için hazırlanan koleksiyonda, kuzu derileri, metalik deriler, süet deriler ve özel efektlerle oluşturulan dokulu deriler kullanılırken, tasarımları zenginleştiren aksesuarlar da özel olarak hazırlandı.

Sokak stilini güçlendiren, modern tasarımlardan oluşan, sınırlı sayıda üretilen “Gamze Saraçoğlu Deri Ceket Koleksiyonu” Kasım ayından itibaren belirli İnci Deri mağazalarında ve incideri.com’da modaseverlerin beğenisine sunuluyor.

Aktüel İntermedya / MODA

About Aktuel İntermedya

Check Also

Toptan bayan iç giyim, İtalyan kesim

İTALYAN KESİM TAM DOLGULU BAYAN İÇ GİYİM TAKIMLAR : Adet fiyatı 28 TL. Ultra Lüks …

Bir cevap yazın