NG SAPANCA’DA GÖKHAN TEPE İLE YENİ YILI KARŞILAYIN

Bu sene NG Sapanca iki farklı programla misafirlerini ağırlıyor. Balo salonunda Gökhan Tepe’nin şarkılarıyla coşabilir ya da Grup Karnaval’ın müzikleriyle Erguvan Restoran’da yeni yıla keyifle girebilirsiniz.

Benzersiz doğasıyla misafirlerine keyifli bir deneyim yaşatan NG Sapanca, ünlü sanatçı Gökhan Tepe’nin sahne alacağı özel yeni yıl programıyla, konuklarına müzik dolu bir gece yaşatacak. Gece boyunca birbirinden lezzetli yemeklerin sunulacağı ve balo salonunda gerçekleşecek programda konuklar, Gökhan Tepe’nin sevilen şarkılarıyla eğlenecek. NG Sapanca, 2 gecelik konaklama paketiyle de misafirlerin yeni seneye keyifle girmelerini sağlayacak.

World Luxury Hotel Awards tarafından “En İyi Lüks Doğa Oteli” ödülüne layık görülen NG Sapanca, misafirlerine unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşatmak için farklı bir program daha sunacak. Otelin ikinci programında Grup Karnaval, pop-funk şarkılarıyla Erguvan Restoran’da olacak. Yılbaşı için sunulan bu özel iki program paketi, NG Sapanca’nın eşsiz doğasında yeni yıla hem eğlenerek hem de yenilenerek girmek isteyenlerin tercihi olacak.

Konaklama ve program fiyatları;

Yılbaşı Paketi 1- Gökhan Tepe Gala Programı

2 Gecelik Paket
Çift kişilik odada kişi başı 1.250 TL’den başlayan fiyatlar…(Standart iki kişilik odada, kişi başı, yarım pansiyon, 2 gecelik, kdv dahil fiyatıdır. )

Yılbaşı Paketi 2- Karnaval Programı
Çift kişilik odada kişi başı 1.000 TL’den başlayan fiyatlar…(Standart iki kişilik odada, kişi başı, yarım pansiyon, 2 gecelik, kdv dahil fiyatıdır. )

 

Aktüel İntermedya / GEZİ

 

About Aktuel İntermedya

Check Also

İsfanbul Tema Park Dünya Roller Coaster Günü’nü dünya devleriyle birlikte kutlayacak!

Türkiye’nin dünya standartlarındaki ilk tema parkı İsfanbul, Dünya Roller Coaster Günü’nü kutlamaya hazırlanıyor. İsfanbul Tema …

Bir cevap yazın