Breaking News

Qualitasspa’da Sevgililer Günü büyüsü

Wyndham Grand İstanbul Levent’in bünyesinde hizmet veren Qualitasspa Sağlıklı Yaşam Merkezi, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevgilisine özel sürpriz hazırlamak isteyenlere kapılarını sonuna kadar açıyor. Bu özel güne sunduğu özel paketleriyle Qualitasspa Sağlıklı Yaşam Merkezi, günün yorgunluğundan uzaklaşıp romantik bir gün geçirmek isteyen çiftlere huzur dolu bir gün vaat ediyor.

Hem gündüz hem gece benzersiz atmosferiyle keyif tutkunlarının buluşma adresi olan Wyndham Grand İstanbul Levent, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne hak ettiği zamanı ve değeri veriyor. Günün stresinden ve yoğunluğundan uzaklaşıp sevgilisiyle romantik, keyifli ve en önemlisi baş başa bir gün geçirmek isteyenler Qualitasspa’nın sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerle hayatlarına unutulmayacak bir anı ekliyor.

Qualitasspa Sağlıklı Yaşam Merkezi, double masaj odalarının yanı sıra, çiftlere özel olarak ayarlanan VIP oda içerisinde bulunan özel hamam, sauna, masaj yatakları ve jakuzi hizmetiyle sevgililere romantik bir öneri sunuyor.

O özel günü unutulmaz kılmak için…

Kusursuz hizmetiyle sevgililerin ‘o’ özel gününü daha da anlamlı kılarak, rüya gibi bir gün geçirmelerini sağlayan Qualitasspa, hamamda 30 dakika süren kese-köpük uygulaması, vücut dinamizmini yenileyen spa hizmeti, sauna, jakuzi ve masaj seanslarıyla çiftlere tüm yorgunluklarını üzerinden atacağı romantizm dolu bir gün geçirme fırsatı veriyor.

 

 

Aktüel İntermedya / GEZİ

 

About Aktüel İntermedya

Check Also

İsfanbul Tema Park Dünya Roller Coaster Günü’nü dünya devleriyle birlikte kutlayacak!

Türkiye’nin dünya standartlarındaki ilk tema parkı İsfanbul, Dünya Roller Coaster Günü’nü kutlamaya hazırlanıyor. İsfanbul Tema …