Hayata Bağış Offroad Bir Kez Daha İstanbul´da

İstanbul Park Spor Kulübü tarafından, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü ve Hayata Bağış Derneği katkıları ile Intercity İstanbul Park’ta düzenlenecek olan Intercity Hayata Bağış 06, 10-11 Aralık 2016 tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Sosyal sorumluluk projesi olarak gerçekleştirilen etkinliğin geçen sene olduğu gibi bu yıl da yoğun bir sporcu katılımıyla geçmesi bekleniyor. Organizasyon süresince sporcular ve izleyiciler organ bağışı kartları edinerek bu sosyal sorumluluk projesine katkıda bulunabilecekler.

Son 4 yıldır gerçekleştirilen ve çok ses getiren etkinlik geçtiğimiz sezon olduğu gibi Intercity İstanbul Park’ın 600 dönüm alana kurulu offroad parkurunda koşulacak. Cumartesi ve Pazar olmak üzere iki gün sürecek etkinliğin her iki günü de saat 12:00’de başlayacak ve tüm izleyiciler için ücretsiz olacak.

Cumartesi günü 21 km’lik Intercity Orman etabının iki kez geçilmesi şeklinde ilerleyecek organizasyon, Pazar günü 9 km’lik Intercity offroad parkuru içinde hazırlanmış olan özel etabın 3 kez ve her seferinde 3 tur geçilmesi şeklinde son bulacak.

 

Aktüel İntermedya / AUTO AKTÜEL

 

About Aktuel İntermedya

Check Also

TOYOTA OTOMOTİV SANAYİ TÜRKİYE’YE ÇEVRE ÖDÜLÜ

Çevreye duyarlı yöntem ve teknolojilerle üretim faaliyetlerini sürdüren Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, başarılarına bir yenisini …

Bir cevap yazın