Renault Trucks bayileri, Lyon’da buluştu

Renault Trucks bayileri, markanın merkezi olan Lyon sahasında hem üretim tesislerini ziyaret etti hem de donanımlarını daha da geliştirdi.

100. yılını kutlayan Renault Trucks’ın Lyon Sahası, Türkiye bayilerinden satış, satış sonrası ve servis ekiplerinin katıldığı bir grubu ağırladı. Özel eğitimlere katılan Renault Trucks Türkiye bayi ekipleri, teknik bilgilerini pekiştirirken bilgi alışverişinde bulundular. Test sürüşlerinin yanı sıra araç gamlarının teknik özelliklerini tüm detayları ile inceleyerek bilgilerini yenilediler.

Türkiye genelinde geniş bir satış ve satış sonrası bayi ağı ile hizmet sunduklarını belirten Renault Trucks Pazarlama ve Satış Direktörü Özkan Çelik konuyla ilgili olarak; “Dünya çapında Renault Trucks hizmet ağının eğitimli çalışanlarının hepsi, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en kısa sürede cevap verme amacını paylaşıyor. Renault Trucks olarak satış ve satış sonrası hizmetlerimizde bayilerimiz, markamızın yüzü oluyor. Bayilerimizin donanımı, müşterilerimizin aldığı hizmetin kalitesinde belirleyici hale geliyor. Bu nedenle Renault Trucks olarak ürünlerimizin geliştirilmesi ve üretilmesinde gösterdiğimiz aynı titizliği bayi kanalımız için de gösteriyoruz. Böylece Renault Trucks bayilerinin etkinliği, markamızın pazarda rekabet gücünü arttırıyor. Renault Trucks’ın tercih edilmesinde ürünlerimiz kadar bayi ağımız ve satış sonrası hizmetlerimiz de etkili oluyor. Bu çerçevede iş alanlarımızın gereklilikleri doğrultusunda bayilerimizin düzenli eğitimlere katılması, gelişen ve değişen pazara yönelik birlikte çözüm yollarının bulunması bizler için önem taşıyor. Bu yıl Lyon’da düzenlenen eğitimimizde aynı zamanda üretim tesisimizin 100.yılını da kutladık” dedi.

Özel eğitim programlarına katılan bayiler, farklı uygulamalar için araç konfigürasyonları ile ilgili bilgilerini de arttırarak eğitimlerini başarı ile tamamladılar.

 

Aktüel İntermedya / AUTO AKTÜEL

 

About Aktuel İntermedya

Check Also

TOYOTA OTOMOTİV SANAYİ TÜRKİYE’YE ÇEVRE ÖDÜLÜ

Çevreye duyarlı yöntem ve teknolojilerle üretim faaliyetlerini sürdüren Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, başarılarına bir yenisini …

Bir cevap yazın