Türk Telekom Tivibu’dan çocuklara yarıyıl hediyesi

Türk Telekom Tivibu, Sinetivi Karnaval’ı yarıyıl tatili boyunca çocuk kanalına dönüştürüyor. 20 Ocak sabahından 5 Şubat gecesine kadar çocuk kanalı olarak yayın yapacak Sinetivi Karnaval kanalında, 100’den fazla animasyon ve çocuk filmi ücretsiz olarak yayınlanacak. Ayrıca Tivibu’nun ‘Seç İzle’ seçeneğinde açılan “Çocuk Karnavalı” klasörü ile çocuklar izlemek istedikleri veya kaçırdıkları filmleri diledikleri zaman seyredebilecek.

Türk Telekom’un yeni nesil televizyon platformu Tivibu, Sinetivi Karnaval kanalındaki “Çocuk Karnavalı” heyecanını bu sene de devam ettiriyor. 20 Ocak – 5 Şubat tarihleri arasında devam edecek karnaval boyunca ekrana gelecek ‘Pinokyo’, ‘Kahraman İkili’, ‘Muppet’lar’, ‘Marslılar, Annem ve Ben’, ‘Sihirli Şehir’, ‘Manhattan’da Sihir’, ‘Bolt’ ve Harry Potter serisinin de aralarında bulunduğu tam 134 animasyon ve çocuk filmi, sömestr tatili boyunca çocukların keyifli zaman geçirmesine yardımcı olacak.

Tüm Tivibu aboneleri Sinetivi Karnaval kanalını; IPTV ve Go platformlarında 7’nci ve 8’inci, uydu platformunda ise 12. ve 13. kanalda izleyebilecek. Karnaval kapsamında, ‘Seç İzle’ seçeneği altında açılan “Çocuk Karnavalı” klasöründe ise 67 çocuk ve animasyon filmi yer alacak. 20 Ocak – 12 Şubat tarihleri arasında açık olacak klasör sayesinde çocuklar istedikleri filmi diledikleri zaman izleyebilecek. Tivibu IPTV, Uydu ve Go aboneliği bulunan kullanıcılar, “Çocuk Karnavalı” klasöründe yer alan filmleri yayın akışına bağlı kalmadan seyredebilecek.

 

Aktüel İntermedya / YAŞAM

 

About Aktuel İntermedya

Check Also

Sosyal Medyada Lider YouTube! TikTok çok hızlı geliyor; Instagram ve Twitch’i geçmek için zorluyor

Oyun ve espor ajansı Next In Game ve araştırma ve performans odaklı pazarlama platformu Pollective, …