Yenilebilir hediyeler bu yıl ilk kez Yemeksepeti’nde

Yemeksepeti bu yıl Sevgililer Gününde hayatının aşkına romantik jestler yapmak isteyenler için yenilebilir hediyeler sunuyor. Makaron kutuları, kek buketleri, meyve ve jelibon sepetleri, kurabiye kavanozları, özel tasarım pastalar ve diğer yüzlerce farklı seçenek Yemeksepeti’nden en kolay ve hızlı şekilde sipariş verilebiliyor. Sevgililer, her bütçeye uygun yüzlerce alternatif içerisinden dilediklerini seçerek, yüzde 40’lara varan indirimlerden faydalanabiliyor.

Pratik romantikler yıllardır Sevgililer Gününde Yemeksepeti’nden söyledikleri yemeklerle, aşklarına birbirinden şık ve tatlı sofralar kurdular. Şimdi ise ilk kez, yemeksepeti.com’un ana sayfasındaki “Sevgililer Günü” butonuna tıklayarak, leziz yemeklerin ötesinde, yenilebilir hediyeleri de Yemeksepeti’nden söyleyebiliyorlar. Birbirinden şık ve keyifli hediyelerin tam vaktinde, en kolay ve hızlı şekilde sevgililere ulaşması için Yemeksepeti İstanbul’da toplam 34 restoranı ile görev başında.

Yemeksepeti’nde Sevgililer Gününe yaraşır ürünleri bulunan restoranların yanı sıra, kimi işletmeler de bu güne özel yeni ürünler hazırladılar. Makaron kutuları, kek buketleri, meyve ve jelibon sepetleri, kurabiye kavanozları, özel pasta ve dondurma seçenekleri bunlardan yalnızca bazıları.

Yemeksepeti kullanıcıları Sevgililer Günü siparişlerini “ileri tarihli sipariş” seçeneğiyle de verebiliyor. Böylece 14 Şubat gelip çattığında geriye aşkı yaşamaktan başka düşünecek bir şey kalmıyor.

Mütevazı veya gösterişli… Yenilebilir hediyeler içerisinde her bütçeye uygun bir alternatif var.Üstelik Yemeksepeti kullanıcıları bu hediyelere yüzde 40’lara varan fiyat avantajlarıyla ulaşabiliyor.

 

Aktüel İntermedya / YAŞAM

 

You may also like

Popular News