Automic Live İstanbul, BT otomasyonunda yarının haritasını çıkardı

Türkiye’nin en büyük BT otomasyon etkinliği Automic Live İstanbul, COMPAREX Turkey ve CA | Automic ev sahipliğinde otomasyon alanında yeni nesil yaklaşımlara sahne oldu.

İstanbul, 15 Mart 2018 – İş dünyasının bilgi teknolojilerine yönelik beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamanın yolu otomasyondan geçiyor. COMPAREX Turkey ve CA | Automic ev sahipliğinde düzenlenen Türkiye’nin en büyük BT otomasyon organizasyonu Automic Live İstanbul, 15 Mart 2018 Perşembe günü İstanbul Marriott Hotel Asia’da sektör profesyonellerini ağırladı.

Bu yıl yedinci kez düzenlenen Automic Live İstanbul, otomasyon teknolojilerinde gelinen nokta ve gelecekten beklentiler üzerine görüş alışverişi yapmak için BT otomasyon alanında çalışan yazılım profesyonelleri, danışmanlar, yöneticiler ve otomasyon kullanıcılarından oluşan 100’ün üzerinde katılımcıyı bir araya getirdi. COMPAREX Turkey COO’su Hüseyin Sivri’nin otomasyon alanındaki vizyon konuşmasıyla başlayan etkinlikte gün boyu özel konu başlıkları ve başarı hikayeleri katılımcılara aktarıldı.

BT otomasyonunda Türkiye’nin öncü sektörlerinden bankacılık ve telekomünikasyon alanında İş Bankası, Yapı Kredi, Vodafone ve KoçSistem’in kendi kullanıcı deneyimlerini paylaştığı organizasyonda, teknik sunumların yanı sıra servis orkestrasyonu, felaket kurtarma & yüksek iş sürekliliği, veri ambarı ve büyük veri otomasyonu gibi güncel teknoloji trendleri de BT yönetimi çerçevesinde değerlendirildi.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi automicliveistanbul.com adresinde yer alıyor.

COMPAREX Turkey Hakkında

Dataserv Bilişim Teknolojileri dünyanın değişen ve Türkiye’nin artan bilgi teknolojileri ihtiyaçlarına yazılım alanlarında çözümler üretmek amacıyla İstanbul’da 1997 yılında kuruldu. Özel sektör ve kamu kuruluşları olmak üzere yüzlerce kurumsal müşterisine İstanbul, Ankara ve Bursa’daki ofislerinde 75 kişilik seçkin çalışanı ve çözüm ortakları ile en iyi hizmet ve desteği sağlamakta olan Dataserv, Şubat 2016’da COMPAREX grubunun bir parçası oldu. Tüm finans, telekom, büyük kamu ve büyük sanayi firmalarını müşteri portföyünde barındıran COMPAREX Turkey Bilişim Teknolojileri; kurumsal yazılım pazarının en önemli oyuncularından birisi haline geldi.

Microsoft, Quest Software, One Identity, Automic, Automation Anywhere, Micro Focus, Software AG, McAfee, Splunk, Red Hat gibi kendi alanında dünya lideri firmaların yazılım çözümlerini portföyünde barındırmakta olan COMPAREX Turkey, bununla beraber COMPAREX’in global olarak taşıdığı 3.000 civarında ürün ve çözümü Türkiye’nin en büyük kurumlarında projelendirmekte ve katma değerli çözümler ile piyasanın önemli başarı hikayelerine imza atmaktadır.

 

Aktüel İntermedya / İŞ DÜNYASI – BUSİNESS WORLD

 

You may also like

Popular News