Cumhurbaşkanı Erdoğan, Portresini Çizen Gülşah Yazıcı’yı Kabul Etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendisinin portre resmini çizerek sosyal medyada paylaşan engelli Gülşah Yağmur Yazıcı’yı Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde kabul etti.

Ailesi ile birlikte Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde ağırlanan Gülşah Yağmur Yazıcı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yaptığı resmi hediye etti. Ziyarette Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gülşah ve ailesi ile bir süre sohbet etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Engellinin elinden bu kadar gelir. Cumhurbaşkanım resmimi görür inşallah. Sizi çok seviyorum” ifadelerini kullanarak çizdiği resmi sosyal medyada paylaşan Gülşah’a resmi hesabından, “Çok teşekkür ederim sevgili Gülşah. Senin gibi güzel yürekli bir kızımızı, bir gün inşallah Külliyede misafir etmek isterim” diyerek cevap vermiş ve sonrasında telefonla arayarak konuşmuştu.

 

Aktüel İntermedya / GÜNDEM

 

About Aktuel İntermedya

Check Also

Türkiye’de Medya Tekelleşiyor. 22 Yıllık Markamız Turkuvaz Medya ve TÜRGEV eski Başkanı Arzu Akalın tarafından Yargıtay Kararı ile İptal edilmiştir

1998 yılında İstanbul Valiliği ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü Basın Güvenlik Şube Müdürlüğü’ne verilen Basın Beyannamesi …