DARBE GİRİŞİMİNİN AYAK SESLERİ KONUŞULACAK

Türk milletinin tek vücut olarak, dik bir duruş sergilediği 15 Temmuz darbe girişiminin perde arkasında yaşananları, Güvenlik Uzmanı Mete Yarar Küçükçekmece Belediyesi tarafından düzenlenecek söyleşide anlatacak.

Fethullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) Türkiye’nin istikrarına karşı girişiminde bulunduğu darbenin arka planında yaşananları konuşmak üzere, Güvenlik Uzmanı Mete Yarar, Küçükçekmeceli vatandaşlarla “Darbenin Ayak Sesleri” isimli söyleşide buluşacak.

Sosyal belediyecilik anlayışına sahip ve “daha bilinçli bir Küçükçekmece” mottosu ile yola çıkan Küçükçekmece Belediyesi, 15 Temmuz darbe girişimine kadar olan süreçte neler yaşandığını konuşmak üzere, 19 Ocak Perşembe günü saat 19.30’da “Darbenin Ayak Sesleri” isimli bir söyleşi düzenleyecek. Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek olan etkinlikte, Güvenlik Uzmanı Yarar, vatandaşlara darbe girişimi ve sonrasında yaşananların perde arkasını ve darbecilerin esas hedefini anlatacak.

 

Aktüel İntermedya / GÜNDEM

 

About Aktuel İntermedya

Check Also

Türkiye’de Medya Tekelleşiyor. 22 Yıllık Markamız Turkuvaz Medya ve TÜRGEV eski Başkanı Arzu Akalın tarafından Yargıtay Kararı ile İptal edilmiştir

1998 yılında İstanbul Valiliği ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü Basın Güvenlik Şube Müdürlüğü’ne verilen Basın Beyannamesi …