Breaking News

Dezenfeksiyon, Ofis işyeri fabrika bina plaza dezenfekte

Belgeli, Sertifikalı ve kaliteli dezenfektan ürünleri kullanıyoruz. Dilerseniz Bir kaç çeşit ürün ile geliyoruz seçimi sizlere bırakıyoruz.

Kalifiye eleman ve kalifiye malzemelerle Ortam Dezenfeksiyonunuzu ( Ev, Ofis, İşyeri, Plaza, Otopark, Fabrika, Cami, Villa, Yalı, Site ve bunlar gibi kapalı ve açık alanlarınızda ) gerçekleştirdiğimiz ortam dezenfeksiyon hizmeti ile açık ve kapalı tüm alanların sterilizasyonunu sağlıyoruz. 

Aktüel Dezenfeksiyon Hizmetleri : GSM+Watsap : 0532 482 94 64 / 0539 516 09 33 Hizmetimiz yalnız İstanbul ile sınırlıdır. Avrupa ve Asya Yakasını kapsamaktadır.

Yaşam ortamlarınızı her türlü mikrop ve virüs istilasından korumak için kullanılan dezenfeksiyon hizmetlerimiz ortalama alınınızın metre karesine göre farklılık götermek ile beraber, 15 dakikadan 45 dakikaya kadar gerçekleştirilmektedir.

Dezenfeksiyon yapılan ortamda bulunmanızda bir sakınca bulunmamakla beraber. Sizler bir odada toplanıp çaylarınızı yudumlarken diğer alanların dezenfeksiyonunu gerçekleştiriyoruz. En son toplanmış olduğunuz bölümün dezenfeksiyonunu gerçekleştiriyoruz.

Dezenfeksiyon sonrası ortamı 20 dakika havalandırmanız yeterli olacak ve sizleri rahatsız etmeden bu işlemi gerçekleştiriceğiz.

About Aktüel İntermedya

Check Also

Nitril Eldiven Toptan Alım Satım

Toptan, Nitril, Vinil, cerrahi, eldiven, alım, satım, nitril eldiven, vinil eldiven, toptan nitril eldiven, toptan,vinil eldiven, nitril eldiven toptancıları, vinil eldiven toptancıları, eldiven toptancısı,