Breaking News

İtalyan Markası Giovani Donne Türkiye’de Sipariş Toplamaya Hazırlanıyor

Ünlü İtalyan Markası GİOVANİ DONNE Türkiye’de Sipariş Toplamaya Hazırlanıyor. Türkiye Tekstil Pazarına girmek için acele etmeyeceklerini belirten Marka Direktörü Modellerimizi ağır ağır ve acele etmeden sipariş üzere sokacağını belirtti ve imalatı Türkiye’de yaptıracağının müjdesini verdi.

Türkiye’de pazara hakim Tüccarlarla iş yapacağını belirten Giovani Donne Satış ve siparişlerini bu anlaşmalı tüccarlar aracılığı ile yapacağını ve uygun bir yerde Ofis tutarak bu ofisten yöneteceklerini belirtti. Giovani Donne adına anlaşmalı Satış Müdürlerinden birine telefon ile ulaştık ve kendisine sorularımızı ilettik.

Modellerin Tasarım aşamasında olduğunu belirten Satış Müdürü Modellerin Türkiye üzerinden Avrupa ülkelerine de satışa sunulacağından Avrupa Kalıp kullanacaklarını belirtirken pek yakında modellerimizi sıra ile acele etmeden pazarı tanıyarak gireceklerini belirtti. Modellerinde Özel Tasarımlar kullanacaklarınıda belirten Giovani Donne Satış Müdürü çok titizlikle Marka Çalışmasına başlattığını belirtti.

Markanın Anadolu Satış Sorumlusu ve Marka Direktörü siparişlere yetişebilmek için alt yapının hazır olduğu termin süresi ile sipariş sıralamasına göre en kısa zamanda ürünleri alıcılara ulaştıracaklarını belirtti. Satış Direktörü Giovani Donne markası İngiltere ve Avrupa kalıp standartlarına uygun üretim yapılacağını belirtti.

Giovani Donne Markasının merkezinin İstanbul olacağını ve İstanbul’da Merkez Ofisten yönetileceğini Belirten Marka Dİrektörü Anadolu satış zincir ağının tamamlandıktan sonra kendilerinin de İstanbul’a Merkez Ofise geçeceklerini ve Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde markayı temsil edecek Tüccarları belirlemek için hareket ettiklerini belirtti.

About Aktüel İntermedya

Check Also

Toptan bayan iç giyim, İtalyan kesim

İTALYAN KESİM TAM DOLGULU BAYAN İÇ GİYİM TAKIMLAR : Adet fiyatı 28 TL. Ultra Lüks …