Jolly Joker Vadistanbul’da Mart’ın son haftası

Şehrin yeni yıldızı Vadistanbul AVM’deki Jolly Joker, müzikseverlerle müzik dünyasının yıldızlarını buluşturuyor. Jolly Joker Vadistanbul’da Mart ayının son haftası konser verecek isimler; Halil Sezai, Yıldız Tilbe ve Koray Avcı. Ayrıca Babala TV, parti formatında her Salı Jolly Joker Vadistanbul’da farklı ve sürpriz konuklarla eğlendirecek

5 ay gibi kısa bir sürede yarattığı formatlar ve içerik kalitesiyle dikkat çeken, takipçi sayısıyla Youtube’un en çok konuşulan kanalı olmayı başaran Babala TV, parti formatında her Salı Jolly Joker Vadistanbul Sahnesi‘nde olacak. 27 Mart Salı saat: 21.00’da Babala Parti ve Oğuzhan Uğur ile eğlenmeye hazır olun.

28 Mart Çarşamba saat 21.00‘da, hit olmuş şarkılarıyla Halil Sezai sevenleriyle, Jolly Joker Vadistanbul sahnesinde buluşacak. 30 Mart Cuma saat 22.00‘da Yıldız Tilbe Jolly Joker Vadistanbul’da, Mart ayında 2.kez sahne alarak, sevenlerini adeta bir müzik yolculuğuna çıkartacak. 31 Mart Cumartesi 22.00‘da ise Mart ayının son konserini, eski ve yeni şarkılarıyla Koray Avcı verecek.

Konser etkinlikleri için biletler, biletix ve Vadistanbul’daki Jolly Joker satış noktalarından temin edilebilir.

VADİSTANBUL Hakkında:

İnşaat sektörünün öncü markalarından Artaş Grup, Evyap ve İnvest Grup tarafından, Evyap’ın Ayazağa’daki arazisi üzerinde konumlanan ve megamall kategorisinde yer alan Vadistanbul AVM, kurulduğu 103.000 malan ile dünyanın en gözde markalarını, İstanbul’un en beğenilen lezzet mekanlarını benzersiz bir doğa manzarasında buluşturmasının yanı sıra, 760 metre uzunluğunda bir açık hava alışveriş caddesine de sahip. Vadistanbul AVM, özenle planlanmış toplam 20.000m2’lik yemyeşil peyzaj alanı içerisinde yer alan; ses, ışık ve suyun muhteşem uyumuna sahne olan gösteri havuzu ile misafirlerine unutulmaz sürprizler yaşatırken, teknolojinin son olanaklarıyla donatılmış sinema kompleksi ve eğlence parkı da alışveriş keyfine hayatın en güzel renklerini taşıyor.

Ulaşım olanaklarıyla da fark yaratan VadistanbulAVM’ye TEM bağlantı yollarıyla ve Havaray yoluyla kolayca erişilebiliyor. Türkiye’de bir ilk ve tek olan, 15 milyon Euro’luk yatırım desteğiyle hayata geçirilen Havaray ile Seyrantepe metrosundan sadece üç dakikada doğrudan Vadistanbul AVM içine, foodcourt’a ulaşmak mümkün.

 

Aktüel İntermedya / MÜZİK

 

You may also like

Popular News