Ninni Makinesi, İBS Anne Bebek Fuarı’nda

Ninni Makinesi, İBS Anne Bebek Fuarı’nda

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, katıldığı IBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’nda düzenlediği renkli etkinliklerin yanı sıra bebeklerin anne karnındayken duydukları seslere benzeyen elektrikli ev aletlerinin seslerini kaydederek oluşturduğu aplikasyonu Ninni Makinesi’ni anne ve anne adaylarına tanıttı.

 

İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı binlerce annenin katılımıyla başladı. 18 Aralık Pazar gününe kadar devam edecek fuara katılan Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, standında düzenlediği pek çok renkli aktivitenin yanı sıra özellikle 10 bebekten 7’sinde görülen kolik nedeniyle uyuma güçlüğü yaşayanlar için geliştirdiği Ninni Makinesi aplikasyonunu anne ve anne adaylarına tanıttı.

ELEKTRİKLİ EV ALETLERİNİN SESLERİNİ ANNE KARNINDA DUYDUKLARI SESLERE BENZETİYORLAR

Fuarda yer alan Ninni Makinesi uygulamasıyla ilgili bilgi veren Profilo Pazarlama Müdürü Burcu Seçkin, “Her 10 bebekten 7’si uykusuzluk problemi yaşıyor. Birçok aile de kolik bebeklerini uyutmak için elektrikli ev aletlerinden çıkan sesleri kullanıyor. Çünkü bebekler bu sesleri, anne karnındayken duydukları seslere benzetiyorlar. Biz de buradan hareketle profesyonel bir ses stüdyosunda, bebeklerin favorisi olan ev aletlerinin seslerini kaydederek ‘Ninni Makinesi’ adında bir uygulama yarattık. Uygulamamızı rahatlatıcı melodiler ve ninnilerle de zenginleştirerek sadece kolik bebekleri değil tüm bebekleri mutlu edecek bir hale getirdik.  Fuar boyunca Profilo standımıza uğrayan tüm annelere, özel olarak tasarladığımız alanda Ninni Makinesi aplikasyonunu deneyimleme şansı sunuyoruz.” dedi.

Profilo standını ziyaret edenler, annelerin yakından takip ettiği  @legabebeaktivite, @UykuMeleği ve @UykusuzAnneler’in katılımıyla gerçekleşen etkinliklere katılabiliyor, günün #annekahvesini Profilo standında yudumlayabiliyorlar. Küçük ev aletlerinden beyaz eşyaya uzanan geniş ürün yelpazesiyle annelerin günlük ev işlerini pratik hale getiren Profilo, İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’nda annelerin hayatını kolaylaştıran, hijyen ve kullanım kolaylığını ön planda tuttuğu ürünlerini de tanıtıyor.

 

Aktüel İntermedya / YAŞAM

About Aktuel İntermedya

Check Also

Tuzla Belediyesi, koca yürekli Diyarbakırlı çocuklara ilklerle dolu keyifli bir gün yaşattı

Bir sosyal sosyal deney sonucu gündem olan Diyarbakır’ın koca yürekli çocukları, Tuzla Belediye Başkanı Dr. …

Bir cevap yazın