İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ HALEP’E YARDIM ELİNİ UZATIYOR

Sivillerin katledildiği Halep’e bir yardım eli de İstanbul Aydın Üniversitesi’nden uzanıyor. Başlatılan yardım kampanyasında temel ihtiyaca yönelik her türlü malzeme kabul ediliyor.

Suriye İç Savaşı’nın en kanlı sürecinin yaşandığı, binlerce sivilin katledildiği, binlercesinin de mülteci olduğu Halep’e İstanbul Aydın Üniversitesi’nden yardım eli uzanıyor. Kurum bu kapsamda bir yardım kampanyası başlattı.

TEMEL İHTİYAÇ MALZEMELERİ GÖNDERİLECEK.

İstanbul Aydın Üniversitesi’nin Küçükçekmece Belediyesi ile işbirliği içinde başlattığı “Halep Ölmesin” adlı kampanyada ilaç, kuru gıda, kıyafet, ayakkabı, bebek maması, bebek bezi gibi günlük temel ihtiyaca yönelik her türlü ayni yardım kabul ediliyor. Kampanyaya katkıda bulunmak isteyen yardımsever vatandaşlar, Halep’e göndermek istedikleri malzemeleri İstanbul Aydın Üniversitesi Florya Halit Aydın Kampüsü’ne elden teslim edebilecekleri gibi, kargo yoluyla da üniversiteye yollayabilecekler. Toplanan yardımlar Aralık ayı sonlarında TIR’larla Halep’e gönderilecek. Yardım malzemesi gelmeye devam ettiği takdirde ikinci bir yardım konvoyu daha yola çıkarılacak.

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ HALEP’E YARDIM ELİNİ UZATIYOR

Aktüel İntermedya / GÜNDEM

About Aktuel İntermedya

Check Also

Türkiye’de Medya Tekelleşiyor. 22 Yıllık Markamız Turkuvaz Medya ve TÜRGEV eski Başkanı Arzu Akalın tarafından Yargıtay Kararı ile İptal edilmiştir

1998 yılında İstanbul Valiliği ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü Basın Güvenlik Şube Müdürlüğü’ne verilen Basın Beyannamesi …

Bir cevap yazın