Türkiye’nin, proje ürünü terör örgütleri ve kirli ittifaklarla dize getirilemeyeceğini ispatladık

AK Parti Pendik İlçe Kongresi’nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Türkiye’nin, aba altından sopa göstermelerle, tehdit kokan beyanatlarla, proje ürünü terör örgütleriyle, kirli ittifaklarla dize getirilemeyecek bir ülke olduğunu, hamdolsun, son 4-5 yılda defalarca ispatladık. 15 Temmuz gibi bir ihanetin dahi üstesinden gelebilen bu ülkeyi durduracak bir güç tanımıyoruz” dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Pendik 6. Olağan İlçe Kongresi’ne katıldı.

“MİLLETİMİZİN BİZE VERDİĞİ SORUMLULUKLARI YERİNE GETİRMEK İÇİN GECEMİZİ GÜNDÜZÜMÜZE KATIYORUZ”

Kurtköy Kapalı Spor Salonunda düzenlenen kongrede partililere hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, bazı nankörlerin, bazı köksüzlerin, gözlerini Türk Milletine düşmanlığın kör ettiği bazı idraksizlerin Türkiye’yi yaşanmaz bulup, yurt dışına gitmekten söz ettiklerini duyduklarını ve şikâyet edenlerin asıl derdinin ülkenin taşı toprağı değil, insanı olduğunu belirterek, “Türk Milletinin bir mensubu olmak bizim için şereflerin en büyüğüdür. Rabbime, bana bu milletin bir evladı, bu ülkenin bir ferdi olmayı nasip ettiği için ne kadar hamdetsem azdır. Bunun için biz, ülkemize dört elle sarılıyoruz. Milletimizin bize verdiği sorumlulukları bihakkın yerine getirmek için gecemizi gündüzümüze katıyoruz” dedi.

“TÜRKİYE’YE OLAN AŞKIMIZLA, ÜLKEMİZİ 15 YILDA 3,5 KAT BÜYÜTTÜK”

Türkiye’yi 15 yılda 3,5 kat büyütebilmelerinin, bölgesinde ve dünyada söz sahibi bir ülke hâline getirebilmelerinin, aşk sayesinde olduğunu kaydeden Cumhurbaşkanı Erdoğan, sözlerine şöyle devam etti: “Türkiye’nin, aba altından sopa göstermelerle, tehdit kokan beyanatlarla, proje ürünü terör örgütleriyle, kirli ittifaklarla dize getirilemeyecek bir ülke olduğunu, hamdolsun, son 4-5 yılda defalarca ispatladık.”

 

Aktüel İntermedya / GÜNDEM

 

You may also like

Popular News