Breaking News

Vatan, bayrak ve istiklal uğruna fedakarlığın en büyüğünü yapan kahramanları unutmayacağız

Başbakan Binali Yıldırım, Erzincan Şehitlerini Anma Programı için gönderilen davete cevaben telgraf yolladı.

Telgrafında, Erzincanlılara “Aziz hemşehrilerim” diye hitap eden Yıldırım, şehitlik ve gaziliğin, şereflerin en büyüğü olduğunu belirtti.

Vatan, bayrak ve istiklal uğruna fedakarlığın en büyüğünü yapmaktan bir an bile tereddüt etmeyen kahramanların hiçbir zaman unutulmayacağını ifade eden Yıldırım, şunları kaydetti:

“Terör saldırılarının ülkemizin demokratik yürüyüşünü durdurmasına ve ekilmek istenen nifak tohumlarının yeşermesine izin vermeyeceğiz. Türkiye, terör örgütlerinin saldırıları karşısında asla diz çökmeyecektir. Toplumu terörize etmek isteyen örgütler ve onları azmettiren alçaklarla mücadelemiz tavizsiz olarak sürecektir. Milletimiz, insanlık düşmanı bütün teröristlerin hesaplarını dayanışma ruhuyla aşacaktır.

Erzincan’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 99’uncu yıl dönümünde şehitleri yad etmek düşüncesiyle düzenlenen bu program vesilesiyle bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlıklı uzun ömürler diliyorum. Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.”

 

Aktüel İntermedya / GÜNDEM

 

About Aktüel İntermedya

Check Also

Türkiye’de Medya Tekelleşiyor. 22 Yıllık Markamız Turkuvaz Medya ve TÜRGEV eski Başkanı Arzu Akalın tarafından Yargıtay Kararı ile İptal edilmiştir

1998 yılında İstanbul Valiliği ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü Basın Güvenlik Şube Müdürlüğü’ne verilen Basın Beyannamesi …