VICTORIA’S SECRET BEAUTY & ACCESSORIES, PALLADIUM ALIŞVERİŞ MERKEZİNDE KAPILARINI AÇTI!

Victoria’s Secret Beauty & Accessories kapılarını 17 Aralık günü, Palladium Alışveriş Merkezi’nde açtı.

Victoria’s Secret’ın ikonik imzalı kokuları, vücut bakım ürünleri ve aksesuarları, Anadolu Yakası’nın sevilen alışveriş merkezlerinden Palladium’da dünyanın en seksi koku ailelerini sunmak üzere yerini aldı.

ÜRÜN YELPAZESİ

Anadolu Yakası’nın ikinci Victoria’s Secret Beauty & Accessories konseptli mağazasında aralarında Victoria’s Secret Bombshell, Tease, Paris, Intense, Fantasies, Forever Sexy gibi iknonik ve ödüllü kokuların yer aldığı parfümlerle birlikte özel formüllü vücut bakım ve güzellik ürünleri, şık detaylarıyla dikkat çeken aksesuarlar ve seçkin bir külot koleksiyonu yer alıyor.

Victoria’s Secret Hakkında:

Victoria’s Secret, iç çamaşırı ve güzellik ürünleri konusunda lider bir marka olarak modadan ilham alan modern koleksiyonları, prestijli parfüm ve kozmetikleri, tanınmış süper modelleri ve dünyaca ünlü defileleri ile alanındaki öncülüğünü sürdürüyor. Limited Brands grubuna dahil olan Victoria’s Secret, 1000’den fazla iç çamaşırı ve güzellik mağazası, ürün katalogları ve VictoriasSecret.com internet sitesi üzerinden satış yaparak müşterilerinin diledikleri yer ve zamanda alışveriş yapmasına olanak veriyor.

 

Aktüel İntermedya / MODA

 

About Aktuel İntermedya

Check Also

Toptan bayan iç giyim, İtalyan kesim

İTALYAN KESİM TAM DOLGULU BAYAN İÇ GİYİM TAKIMLAR : Adet fiyatı 28 TL. Ultra Lüks …

Bir cevap yazın