14. Uluslararası Exposhipping Denizcilik Fuar ve Konferansı, 21 Mart’ta İstanbul’da Ziyarete Açılıyor…

IMEAK Deniz Ticaret Odası adına UBM Fuarcılık tarafından düzenlenen Exposhipping İstanbul’a; Asya, Avrupa, Amerika ve Afrika kıtalarından 43 ülkeden 150’nin üzerinde firma ve 627 marka ile 57 ülkeden 11.000’ni aşkın denizcilik profesyonelinin katılımı bekleniyor. Fuar, bu yıl ilk kez sektörünün kalbinin attığı ve faal tersanelerin yüzde 80’ine yakının yer aldığı Pendik Bölgesi’nde yapılacak.

14. Uluslararası Exposhipping Denizcilik Fuar ve Konferansı, 21-24 Mart’ta dünya denizcilerini İstanbul’da Pendik Green Park Convention Center’da buluşturuyor. Denizcilik sektörünü ihtiyacı olan uluslararası pazarlarla buluşturacak ve yeni işbirliklerinin kapılarını açacak fuar, Ekonomi Bakanlığı Koordinatörlüğünde ve İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği organizatörlüğünde Azerbaycan, Kazakistan, Birleşik Arap Emirlikleri, İran, Ukrayna, Norveç, Rusya Federasyonu ve Türkmenistan başta olmak üzere denizcilik sektörüne yeni projeler kazandıracabilecek hedef ülkelerden Alım Heyeti Programına evsahipliği yapacak. Ayrıca, Yunanistan ve Afrika’daki Yunan Deniz Ticaret Odası ve Afrika Armatörler Birliği gibi çeşitli uluslararası kurumların destekleri ile gelecek delegasyonlar da Exposhipping İstanbul’da yer alacaklar.

Fuar, denizcilik sektörüne dair en son gelişmelerin ve teknolojinin konuşulduğu ortak buluşma platformu olacak. Sea Asia, Seatrade Maritime Middle East, Seatrade Offshore Marine & Workboats Middle East gibi dünyadaki öncü denizcilik etkinliklerinde konferans programları ve denizcilik ödül törenleri düzenleyen SEATRADE öncülüğünde düzenlenen ‘Global Maritime Summit’ Zirvesi, denizcilik endüstrisini uluslararası ve bölgesel bazda etkileyen kilit konulara odaklanacak. Exposhipping İstanbul kapsamında düzenlenen Katılımcı Seminerleri, firmaların son teknoloji ürün ve gelişmeleri aktarabilecekleri ortak buluşma platformu görevini üstlenecek.

UBM ;

Marintec China başta olmak üzere 5 kıtada 12 farklı denizcilik fuarını üstlenen UBM, 100 yılı aşkın tecrübesi ve 20’den fazla ülkede 5.000’in üzerinde çalışanı ile yılda ortalama 400 fuar düzenlemektedir. Dünyanın en büyük 2. fuar şirketi olan UBM bünyesinde yer alan UBM EMEA Istanbul, Avrasya ve Türkiye pazarlarının uluslararası fuarlarını 30 yıldan uzun bir süreye dayanan bilgi birikimi ve UBM’in global tecrübesiyle düzenlemektedir. UBM EMEA Istanbul’un pazara liderlik eden fuarları: Alleather IDF Istanbul Deri Fuarı, CBME Türkiye Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı, CPhI Istanbul İlaç Bileşenleri Fuarı, Uluslararası Exposhipping Denizcilik Fuar ve Konferansı, Fi Istanbul Gıda Bileşenleri Fuarı, Growtech Eurasia Sera Tarım Teknolojileri Fuarı, ISSA Interclean Istanbul Endüstriyel Temizlik Fuarı, TESFA Tesis Yönetimi Hizmetleri, Teknolojileri, Altyapı ve Tedarik Fuarı, Intertraffic Istanbul Trafik Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı, İstanbul Kids Fashion Bebek ve Çocuk Moda Fuarı, IstanbulLight Aydınlatma Fuarı, Tissue World Istanbul Temizlik Kağıdı Endüstrisi Fuarı’dır.

 

 

Aktüel İntermedya / İŞ DÜNYASI

 

You may also like

Popular News